Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
47 Görüntülenme
Titanik (1997) izle
7.9 IMDB Puanı

Titanik (1997) izle

(Titanic)
Yönetmen
Senaryo James Cameron
Ödüller 11 Oscar Kazandı. 126 ödül & 83 adaylık. total
Titanik - Titanic James Cameron tarafından yönetilmiş ve Leonardo DiCaprio (Jack Dawson), Kate Winslet (Rose DeWitt Bukater) ve Billy Zane (Cal Hockley) gibi ünlü oyuncuların yer aldığı bir başyapıttır.
Titanik bir romantik drama filmidir. Film, RMS Titanic'in batışıyla ilgili gerçek olaylara dayanmaktadır ve aynı zamanda Jack Dawson (Leonardo DiCaprio) ve Rose DeWitt Bukater (Kate Winslet) adlı iki farklı sosyal sınıftan gelen gençlerin hikayesini anlatmaktadır.
Titanik 1997 yılında Paramount Pictures ve 20th Century Fox tarafından finanse edildi. Film, 200 milyon dolarlık bir bütçeyle çekildi ve o dönemde en yüksek prodüksiyon maliyetine sahip filmlerden biri oldu.
Titanik - Titanic, 1912 yılında, Southampton'dan New York'a gitmek üzere yola çıkan ünlü bir yolcu gemisidir. Gemide, fakir bir genç sanatçı olan Jack Dawson ile zengin bir aileye mensup olan Rose DeWitt Bukater arasındaki aşk hikayesi etrafında olaylar gerçekleşmektedir.
Rose, nişanlısı Cal Hockley'den kaçarken Jack ile tanışır ve aralarında bir bağ oluşur.
Ancak gemi bir buzdağına çarpar ve batmaya başlar. Rose ve Jack, geminin battığı andan itibaren hayatta kalmak için mücadele ederler. Karşılarına çıkan engelleri aşmaya çalışırken, birbirlerine olan bağları giderek güçlenir. Ancak, gemi hızla suya gömülürken, kurtuluşta imkansız hale gelmektedir.
Film, geri dönüşlerle Rose'un Titanic'teki deneyimlerini ve Jack'le olan ilişkisini anlatırken, geminin batışı ve hayatta kalmak için verilen mücadeleyi gösterir. Rose'un hafızasından geçen anlar, izleyiciyi o dönemin atmosferine çekerken, Titanik'in batışıyla ilgili detaylarıda yansıtır.
Sizde filminifullhdizle.com kalitesiyle bu karmaşık ve dokunaklı hikayeye ortak olun ve film boyunca büyüleyici bir yolculuğa Full HD 1080p kalitesinde Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle katılın. İyi seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın