Türkçe Dublaj Fragman
20 Görüntülenme
Troller Hep Beraber izle
6.0 IMDB Puanı

Troller Hep Beraber izle

(Trolls Band Together)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 91 dakika
Senaryo Elizabeth Tippet, Thomas Dam, Kim Caramele
Ödüller 4 ödül & 3 Adaylık.
Troller Hep Beraber (Trolls Band Together) DreamWorks Animation tarafından üretilen ve Universal Pictures tarafından dağıtılan, Trol bebek, yaratıcısı Danimarkalı ahşap sanatçısı olan Thomas Dam'ın trol bebeklerine dayanan bir Amerikan animasyon, müzikal ve komedi filmidir. Bu film Trolls World Tour'un devamı niteliğindedir.
Troller Hep Beraber (Trolls Band Together) filmi Poppy ve Branch'in başrolünde olduğu Troller'in müzik, eğelence ve mutluluk dolu dünyasında geçmektedir. Bir zamanlar ünlü bir müzik grubu olan BroZone'un üyelerinden biri olan Floyd'un kaçırılması üzerine, Poppy ve Branch, uzun zamandır görmedikleri diğer kardeşlerini bir araya getirerek Floyd'u kurtarmaya karar verirler. Bu macerada, çeşitli trol topluluklarına ve yeni karakterlere rastlarlar ve bir birinden eğlenceli maceralar yaşarlar.
Troller Hep Beraber (Trolls Band Together) tüm yaş gruplarından izleyicilere hitap eden keyifli bir film olarak öne çıkmaktadır. Müzik, macera, eğlence ve dostluk temalarının şekilde işlendiği bu film, seyircilere unutulmaz deneyim sunmayı vadetmektedir.
Troller Hep Beraber (Trolls Band Together) filmini filminifullhdizle.com kalitesiyle Full HD 1080p çözünürlüğünde, Türkçe dublajlı olarak izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.