264 Görüntülenme
Yaşam Koçu (2024) izle
4.8 IMDB Puanı

Yaşam Koçu (2024) izle

(Yasam Koçu)
Yönetmen
Senaryo Dogu Demirkol
Yaşam Koçu komedi türünde öne çıkan 2024 yılı Türk yapımı vizyon filmlerindendir. Yaşam Koçu adlı filmin yönetmeni Burak Kuka'dır. Senaryosunu ise Doğu Demirkol kaleme almıştır. Filmde Bülent Çolak, Doğu Demirkol, Hakan Meriçliler ve Yağmur Tanrısevsin gibi oyuncular rol almaktadır.
Yaşam Koçu, eleştirel komedi tarzında bir film olarak karşımıza çıkıyor. Bu yapım, yaşam koçluğu, meditasyon, arınma, yoga, spiritüalizm gibi birçok kavramın, aslında bu alanlarda uzman olmayan kişiler tarafından nasıl kullanıldığını ve toplum üzerinde nasıl bir sömürü düzeni oluşturulduğunu eleştiriyor.
Film, bu konuları alaycı bir dille işleyerek, sahte yaşam koçlarının ve benzeri kişilerin gerçekten yardımcı olmadan, sadece maddi çıkar sağlama amacıyla nasıl faaliyet gösterdiklerini gözler önüne seriyor. Meditasyon, yoga gibi spiritüel uygulamaların nasıl ticarileştirildiğini ve bu alanda bilgisiz kişiler tarafından nasıl kötüye kullanıldığını mizahi bir şekilde işliyor.
Yaşam Koçu filmi arkadaşı Helin’e olan aşkını itiraf edemeyen kahramanımız Cafer’in hikayesini anlatmaktadır. Helin hemen her konuda yaşam koçlarından akıl ve enerji almaya çalışan bir karakter. Cafer ise Helin’ e olan aşkından dolayı Helin’in peşinden sürüklenen birisi. Bir gün sarhoşken, Cafer beklenmedik bir şekilde kameralara ünlülerin yaşam koçu olduğunu bağırır ve bu olay, Cafer için büyük bir maceranın başlangıcı olur.
Sizde Cafer’in komedi dolu macerasına ortak olmak için Yaşam Koçu filmini Full HD 1080p çözünürlüğünde filminifullhdizle.com kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın