Türkçe Altyazılı Alternatif Fragman
55 Görüntülenme
Zavallılar (2023) izle
8.3 IMDB Puanı

Zavallılar (2023) izle

(Poor Things)
Senaryo Tony McNamara, Alasdair Gray
Ödüller 11 Oscar Adaylığı. 93 ödül & 408 adaylık. total
Zavallılar (Poor Things) Yorgos Lanthimos tarafından yönetilen ve Alasdair Gray'in romanından uyarlanan, Victorian döneminde geçen, komedi, dram, romantik türlerinde öne çıkan 2023 yılı İrlanda, İngiltere, ABD, Macaristan ortak yapımı bir filmdir.
Zavallılar (Poor Things) filminin başrollerinde ise Emma Stone, Mark Ruffalo, Willem Dafoe gibi isimler yer almaktadır.
Filmin konusuna gelecek olursak Zavallılar (Poor Things) filmi Bella Baxter adında genç bir kadının beynine yapılan bir nakil sonucu kahramanımızın kendini keşfetme yolculuğunu konu ediniyor.
Bella’nın zekası geliştikçe yeni keşifler yapmaya başlar, arzularına ve içsel dünyasına yolculuklar yapar. Bella bir gün Duncan Wedderburn ile kaçar ve Avrupayı dolaşırken, felsefeyi, sosyolojiyi ve cinselliği keşfettiği bir yolculuğa dönüşür.
Zavallılar (Poor Things) 80. Venedik Uluslararası Film Festivali'nde prömiyerini yaptı ve Altın Aslan ödülünü kazandı. Yaratıcı anlatımı, cesur performansları ve görsel tarzıyla eleştirmenlerden övgü topladı. Bella'yı canlandıran Emma Stone'un performansı özellikle övgü aldı ve En İyi Kadın Oyuncu dahil olmak üzere birçok ödül için aday gösterildi.
Zavallılar (Poor Things) filminde Emma Stone, Mark Ruffalo, Willem Dafoe, Ramy Youssef, Christopher Abbott ve Jerrod Carmichael gibi yetenekli oyuncular, izleyicilere komedi ve keşif bir dolu macera sunuyor. Filmin heyecan dolu sahnelerini Full HD 1080p çözünürlükte filminifullhdizle.com kalitesiyle izleyerek bu eşsiz deneyime ortak olabilirsiniz. Keyifli seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın