Tek Parça Fragman
24 Görüntülenme
Ağır Abi (2011) izle
2.8 IMDB Puanı

Ağır Abi (2011) izle

(Agir Abi)
Yönetmen
Senaryo Oguzhan Ugur
Ağır Abi yönetmenliğini ve senaristliğini Oğuzhan Uğur’un üstlendiği, aksiyon ve komedi türlerinde öne çıkan 2011 Türkiye yapımı bir filmdir. Filmin başrollerinde ise Halil Taşdemir, Senem Başak, Serhat Turan ve Erdinç Kurt gibi isimler yer almaktadır.
Filmin konusuna gelecek olursak Efe ve Yiğit adında iki genç arkadaş, mafya dizilerine büyük ilgi duymaktadır ve favori dizilerinden ilham alarak Ağır Abi karakterini taklit etmeye karar verirler. İkili Ağır Abi olma hayalleriyle yanıp tutuşurken, küçük bir güç gösterisiyle Türkiye'nin en acımasız mafya babası olarak ünlenmiş Abidin Cirit'in dikkatini çekerler.
Kaotik bir dünyada yaşanan olaylar, Efe ve Yiğit'in Ağır Abi olma yolculuklarında karşılaştıkları absürtlükleri ve beklenmedik dönemeçleri komik bir şekilde seyirciye sunmaktadır.
Ağır Abi filmini en iyi film izleme platformlarından ve reklamsız hd film izleme platformlarından olan filminifullhdizle.com ile yüksek kalitede ve Full HD 1080p çözünürlüğünde izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın