644 Görüntülenme
Aile Çıkmazı (2024) izle

Aile Çıkmazı (2024) izle

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi AKC film
Aile Çıkmazı Emre Bahadır Çırakoğlu'nun yönetmenliğini üstlendiği, Ferit Aktuğ, Bihter Dinçel ve Muharrem Türkseven'in başrollerini paylaştığı komedi türünde öne çıkan 2024 yapımı bir Türk filmidir.
Perihan, başarılı bir arkeolog olarak Mısır'da görevlidir. Kardeşi Fedai ve arkadaşı Ali Kemal'i de yanına alarak bir kazıya katılır. Ancak kazıda bulunan önemli bir tarihi eserin 12 yıl sonra sahte olduğu ortaya çıkar. Sonrasında bu eserin Türkiye’ye getirildiği öğrenilir. Bir çok kişi bu değerli tarihi eserin peşindedir. Perihan bu kazı çalışmaları sırasında Şevket ile tanışır ve aralarında duygusal bir ilişki başlar. Bir çok kişi tarihi eserin peşine düşmüştür hatta Perihan’ da bu tarihi eserin peşinde ola bir grup tarafından kaçırılmıştır. Fedai, Ali Kemal ve Şevket üçlüsü tarihi eseri bulup Perihan’ı kurtarmak zorundadır.
Komedi dolu bir atmosferde geçen Aile Çıkmazı filmini filminifullhdizle.com kalitesiyle Full HD 1080p çözünürlüğünde indirmeden reklamsız bir şekilde izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın