3,014 Görüntülenme
Arap Kadri ve Tarzan izle

Arap Kadri ve Tarzan izle

(Arap Kadri ve Tarzan)
Yönetmen
Senaryo Ömer Fikret Sen, Volkan Öge
Arap Kadri ve Tarzan filmi ünlü mizah dergisi Gırgır'ın usta karikatüristi Tekin Aral'ın Fırt dergisi için yarattığı karakterlerin eğlenceli hikayesini sinema uyarlamasıdır. Yönetmenliğini Emre Kavuk'un üstlendiği film, 19 Nisan 2024'te vizyona girecektir. Oyuncu kadrosunda Ahmet Mümtaz Taylan, Necip Memili, Zeynep Çamcı gibi isimler yer almaktadır. Ayrıca film müziği Arap Kadriye Döndüm ise Mustafa Ceceli tarafından seslendirilmiştir. Powerhouse7 Film, DMC ve Netd'in yapımcılığını üstlendiği yapıt, A90 Pictures tarafından sinemalarda gösterime sunulacak.
Arap Kadri ve Tarzan filmi Tekin Aral'ın karakterlerini modern bir yorumla beyaz perdeye taşımış eğlenceli bir komedi filmidir. Film, özgürlük ve düzen arasındaki çatışmayı eğlenceli bir şekilde ele alırken, insanın doğaya uyum sağlama çabasını ve toplumsal normlara meydan okuyuşu gibi temaları işlemektedir.
Arap Kadri, özgürlüğüne düşkün bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Şehir yaşamının kısıtlayıcı kurallarından sıkılan ve doğada özgürlüğünü bulan bir karakterdir ve bir grup insan ile birlikte ormanda yaşamını sürdürmektedir. Ormanda kendileri gibi başka bir kabileyle dahi tanışırlar .
Bir gün yıllardır görüşmediği kızının ortaya çıkmasıyla Arap Kadri’nin hayatı aniden değişir. Kızı evlilik yolunda bir adım atmıştır ve kızı isteyecekleri kimse olmadığı için babasından isteme töreni için yanında olmasını istemeye gelmiştir.
Önceleri ormandan ve kabilesinde ayrılmak istemese de sonraları kızının isteme törenine gitmeyi kabul eder Arap Kadri. Bu hem Arap Kadri hemde uzun yıllar görmediği kızı için bir dönüm noktasıdır. Bu süreçte baba kız ilişkileri düzelmeye ve birbirlerini daha yakından tanımaya başlar. Arap Kadri’ nin kabilesinden zorla da olsa ayrılması ve kızıyla olan ilişkisinin düzelmesi karakterin içsel yolculuğunun bir parçasıdır. Şimdi ise Arap Kadri’nin mücadele etmesi gereken yeni sorunlar gün yüzüne çıkmıştır.
Arap Kadri'nin unutulmaz macerasına katılmak için filminifullhdizle.com platformunda Full HD 1080p kalitesindeki reklamsız film izleme ayrıcalığını deneyimleyin. Macera ve komedi dolu bir yolculuğa hazır olun ve Arap Kadri'nin sıra dışı serüveninde kahkaha dolu anların keyfini çıkarın. İyi seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın