Fragman Tek Part
875 Görüntülenme
Aşk Filmi (2024) izle

Aşk Filmi (2024) izle

(Ask Filmi)
Senaryo Deniz Denizciler
Aşk Filmi, romantik ve dram türlerinde öne çıkan, Deniz Denizciler'in yönetmenliğini üstlendiği, senaryosunu yazdığı ve başrollerinde Cemre Baysel, İlhan Şen ve Onur Büyüktopçu'nun yer aldığı bir 2024 Türkiye yapımı bir filmdir. Yılın iddialı yapımlarından biri olan Aşk Filmi 26 Nisan 2024  tarihinde yayınlanacaktır.
Aşk Filmi’nin konusuna gelecek olursak model olan Yaz çekimler sırasında Uzay ile tanışır. Aralarındaki tatlı sürtüşme bir süre sonra her ikisi tarafından da yerini karşı konulamaz bir yakınlaşmaya bırakır. Ancak her güzel şeyin sonu olduğu gibi bu romantik aşkda beklenmedik olaylar sonucunda son bulacak ve kahramanlarımızı derinden etkileyecektir.
Dram ve romantizmin özgün dokunuşlarıyla Türk sinemasına adını yazdıracak bu yapım hayatın kimi zaman tesadüflerle, kimi zaman da inatlaşmalarla nasıl değişebileceğini göstermektedir.
Sizde romantik maceralarla dolu bu yolculuğa hazır mısınız? Aşk Filmi, sizleri duygusal bir serüvene davet ediyor. Aşk Filmi’ni filminifullhdizle.com kalitesiyle Full HD 1080p çözünürlükte indirmeden, reklamsız bir şekilde izlyebilirsiniz. İyi seyirler

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın