17 Görüntülenme
Beyaz Eşya izle
5.1 IMDB Puanı

Beyaz Eşya izle

(Beyaz Eşya)
Yönetmen
Senaryo Hakan Haksun, Suat Özkan
Beyaz Eşya izle, Beyaz Eşya yerli, komedi, suç türlerinde öne çıkan 2024 yapımı bir Türk filmidir. Beyaz Eşya filminin yönetmenliğini Hakan Eser başrollerini ise Burak Sevinç, Özge Yağız, Ferit Aktuğ, Sarp Bozkurt, Ceren Taşçı gibi isimler üstlenmişlerdir.
Beyaz Eşya filminin konusuna gelecek olursak Beyaz Eşya, aynı apartmanda yaşayan ve bekledikleri buzdolapları yüzünden kendilerini çeşitli sorunların içinde bulan iki ailenin komik ve absürt hikayesini anlatmaktadır. Zeynep ve Nihat çifti, hırsızların girdiği bir spotçudan ikinci el bir buzdolabı beğenmiştir. Aynı gün, aynı apartmanda başka bir daireye de yeni bir buzdolabı gelecektir. Bu tesadüf, her iki aileyi de beklenmedik olaylar zincirine sürükler ve komik, karmaşık bir macera başlar.
Beyaz Eşya, filmi izleyiciyi güldürürken düşündüren, sıcacık ve eğlenceli bir aile komedisidir. Bu film sizi anne şefkatiyle kucaklayıp gülmekten koltuğunuza yapıştıracak. Beyaz Eşya filmi ailecek izlenebilecek bir film her yaş kitlesine hitap eden bir yapım. Kaçırmayın derim.
Beyaz Eşya filmini Full HD 1080p kalitesinde Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı olarak film izlemek deyince ilk akla gelen en iyi film izleme platformlarından filminifullhdizle.com farkıyla izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın