Tek Parça Fragman
57 Görüntülenme
Börü (2018) izle
6.7 IMDB Puanı

Börü (2018) izle

(Börü)
Senaryo Alper Caglar
Börü aksiyon, gerilim ve savaş türlerinde öne çıkan 2018 yılı Türk yapımı bir filmdir. Börü filminin yönetmenliğini Can Emre ve Cem Özüduru, senaristliğini ise Alper Çağlar üstlenmiştir. Filmin başrollerinde ise Serkan Çayoğlu, Murat Arkın ve Emir Benderlioğlu gibi tanınmış oyuncular yer almaktadır.
Börü filmi, Polis Özel Harekat'ının seçkin timi olan Börü'nün görevlerini ve yaşadıkları mücadeleleri anlatan bir filmdir. Börü filmi tarihin akışını değiştiren bir kahramanlık hikayesini anlatmaktadır. Börü timi, Türkiye Cumhuriyeti'nin yakın tarihindeki en büyük tehditlerle karşı karşıyadır. Özel Harekat Daire Başkanlığı'nın 15 Temmuz gecesi bombalanmasıyla birlikte, Börü timi korkusuz bir şekilde vatan savunması için çalışmaktadır. Bir yandan terör örgütleri ile diğer yandan da ülkenin içine sızmış büyük tehlikelerle mücadele etmek zorundadır Börü timi.
Sizde bu kahramanlık hikayesine ortak olmak için Börü filmini filminifullhdizle.com kalitesiyle Full HD 1080p çözünürlüğünde izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın