200 Görüntülenme
Cadı (2024) izle

Cadı (2024) izle

(Cadı)
Cadı (2024) dram, tarih, gerilim türlerinde öne çıkan 2024 yılı Türk yapımı bir cadı filmidir. Cadı filminin yönetmenliğini Erman Bostan üstlenmiştir. Filmin senaryosu ise Hüseyin Rahmi Gürpınar’ın ünlü eseri "Cadı”sın sinemaya uyarlanması sonucu ortaya çıkmıştır. Cadı filminin oyuncuları arasında Furkan Andıç, Buse Meral, Çağdaş Onur Öztürk, Süreyya Kilimci, Elif Ürse, Manolya Maya, Hüseyin Soyaslan, Cengiz Orhonlu, Dilara Duman, Yağız Ata Dinçer, Ekin Pasvanoğlu, Nur Sürer gibi isimler yer almaktadır.
Cadı filminin konusuna gelecek olursak psikolojik gerilim türündeki etkileyici bir film, Osmanlı İmparatorluğu'nun çöküş döneminde geçmektedir, genç dul Fikriye'nin zorla evlendirildiği Naşit Nefi Efendi ve yaşadığı köşk hakkındaki esrarengiz cadı söylentilerini çözmeye çalışmasını konu edinmektedir.
Fikriye'nin evliliği, kocasının köşküne taşınmasıyla birlikte gizemli olaylarla dolu bir hal alır. Köşkteki cadı söylentileriyle karşılaşan Fikriye, hem kocasının hem de köşkün gizemli geçmişinin izini sürmek için harekete geçer. Ancak, bu arayışı onu daha önce keşfetmediği karanlık sırlarla yüzleştirecektir.
Cadı filminin yorumlarına bakacak olursak genelde olumlu yorumlar almış olan bir film olarak karşımıza çıkıyor. Cadı IMDb puanı 4.8 olan bir film olarak değerlendiriliyor.
Yüksek kalitede ve kesintisiz bir şekilde Cadı filmini izlemek istiyorsanız, size özel olarak tasarlanmış bir film izleme deneyimi sunan Filminifullhdizle.com'u ziyaret edin. En iyi film izleme platformlarından biri olan sitemiz, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle, reklamsız ve kesintisiz bir şekilde film keyfi yaşamanıza olanak tanır.
Eşsiz sinema deneyimini yaşamanızı sağlamak için özenle hazırlanmış olan sitemizde, Cadı benzeri filmleri yüksek çözünürlükte, Full HD 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz. Reklamlardan ve kesintilerden uzak bir şekilde, filmin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.
2024 filmlerini paylaşan Filminifullhdizle.com'u ziyaret ederek, sinema tutkunlarına özel olarak sunulan bu benzersiz deneyimi keşfedin ve Cadı tarzı filmler ile birbirinden kaliteli filmlerin tadını çıkarın. İyi seyirler.

Resimler 7

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın