Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
33 Görüntülenme
Çılgın Hırsız 2 izle
7.3 IMDB Puanı

Çılgın Hırsız 2 izle

(Despicable Me 2)
Senaryo Cinco Paul, Ken Daurio
Ödüller 2 Oscar Adaylığı. 12 ödül & 66 adaylık. total
Çılgın Hırsız 2 (Despicable Me 2) animasyon, macera ve komedi türlerinde öne çıkan 2013 yılı ABD, Fransa, Japonya ortak yapımı bir filmdir. Çılgın Hırsız 2 (Despicable Me 2) filminin yönetmenleri Chris Renaud ve Pierre Coffin'dir. İkisi de animasyon dünyasında deneyimli yönetmenlerdir ve önceki Çılgın Hırsız (Despicable Me) filminde de çalışmışlardır. Senaryo Cinco Paul ve Ken Daurio tarafından yazılmıştır. Paul ve Daurio, birlikte birçok animasyon filmi senaryosu yazmış başarılı bir senarist ekibidirler. Prodüksiyon ise Illumination Entertainment tarafından yapılmıştır.
Çılgın Hırsız 2 (Despicable Me 2) kötü bir süper kahraman olan Gru'nun maceralarını konu alan eğlenceli bir animasyon filmidir. Filmde kötü niyetli kariyerini bırakıp babalık yapmaya başlayan Gru, bu sefer Anti-Villain League- Anti-Kötüler Ligi'nin bir üyesi olarak çalışmaktadır. İlk filmde kötü niyetli kariyerini bırakıp babalık yapmaya başlayan Gru, bu sefer Anti-Villain League - Anti-Kötüler Ligi'nin bir üyesi olarak çalışmaktadır. Film Gru'nun bir süper kötü olan El Macho tarafından çalınan güçlü bir maddeyi bulmak için görevlendirilmesiyle başlar. El Macho’nun peşinden giden Gru hayatını riske atar. Gru sevgilisi Lucy ile birlikte kötülere karşı büyük bir mücadele vermek zorundadır.
Sizde Gru ve Lucy’nin macerasına ortak olmak için Çılgın Hırsız 2 (Despicable Me 2) filmini filminifullhdizle.com kalitesiyle Full HD 1080p çözünürlüğünde Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.