Türkçe Altyazılı Fragman
81 Görüntülenme
Çocuk ve Balıkçıl (2023) izle
7.6 IMDB Puanı

Çocuk ve Balıkçıl (2023) izle

(The Boy and the Heron)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 124 dakika
Yönetmen
Senaryo Hayao Miyazaki
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 26 ödül & 84 adaylık. total
Çocuk ve Balıkçıl (İngilizce: The Boy and the Heron, Japonca: 君たちはどう生きるか, Telaffuzu: Kimitachi wa Dō Ikiru ka, anlamı: Nasıl Yaşıyorsunuz?), Hayao Miyazaki tarafından yazılan ve yönetilen, animasyon, dram, macera türlerinde öne çıkan, 2023 Japonya yapımı bir filmdir. Studio Ghibli tarafından üretilen film, Genzaburō Yoshino'nun 1937 tarihli aynı adlı romanına esinleniyor ancak onun bir uyarlaması değil. Çocuk ve Balıkçıl filminin seslendirme kadrosunda Soma Santoki, Masaki Suda, Ko Shibasaki, Aimyon, Yoshino Kimura, Takuya Kimura, Kaoru Kobayashi ve Shinobu Otake gibi isimler yer alıyor.
Çocuk ve Balıkçıl filmi Pasifik Savaşı sırasında Tokyo'da bir çocuk olan Mahito Maki’nin hikayesini anlatmaktadır. Mahito, annesini bir hastane yangınında kaybettikten sonra babası ve üvey annesiyle birlikte taşındığı kırsal bölgede fantastik bir maceraya atılır. Yeni evinin yakınındaki terk edilmiş bir kuleyi keşfeder ve içeri girerek konuşan bir gri balıkçıl ile fantastik bir dünyaya adım atar.
Sizde Çocuk ve Balıkçıl filmi ile fantastik bir maceraya adım atmak için filmi filminifullhdizle.com kalitesiyle Full HD 1080p çözünürlüğünde ve Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler.