325 Görüntülenme
Çok Aşk (2023) izle
5.7 IMDB Puanı

Çok Aşk (2023) izle

(Çok Ask)
Senaryo Hasan Can Kaya
Çok Aşk komedi ve romantik türlerinde öne çıkan yönetmenliğini Kıvanç Baruönü'nün üstlendiği, senaryosunu Hasan Can Kaya'nın yazdığı, başrollerini Hasan Can Kaya ve Büşra Pekin'in paylaştığı 2023 yılı Türk yapımı bir filmdir. Filmin oyuncu kadrosunda Hasan Can Kaya, Büşra Pekin, Barış Yıldız, Uğur Yücel, Şebnem Sönmez, Ege Aydan, Berkan Şal, Bahtiyar Engin ve Yunus Çelik gibi isimler yer almaktadır. Prodüksiyon ekibinde ise yapımcılar Hasan Can Kaya ve Muzaffer Yıldırım bulunmaktadır. Görüntü yönetmenliğini Tolga Mehmet Kutlar, kurguyu Neslihan Kuş ve müziği Tuluğ Tırpan üstlenmiştir.
Çok Aşk fimi korsan film satıcısı Coşkun'un hayatının aşkı Ayla ile karşılaşmasıyla yaşadığı romantik ve komik olayları konu almaktadır. Çoşkun aşkı için büyük fedakarlıklar ve mücadeleler vermek zorundadır. Film boyunca Çoşkun karakterinin karşılaştığı bir birinden komik sahnelere tanık oluruz. Ayla’ya sevgisini göstermek için yaptığı romantik jestler ikliliyi yakınlaştırır.
Sizde Hasan Can Kaya ve Büşra Pekin başrollerini paylaştığı Coşkun ve Ayla’nın maceralarını anlatan Çok Aşk filmini filminifullhdizle.com kalitesiyle Full HD 1080p çözünürlüğünde izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın