Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
1,357 Görüntülenme
Daha Ne İsterim izle
6.0 IMDB Puanı

Daha Ne İsterim izle

(Come Undone)
Daha Ne İsterim izle Daha Ne İsterim - Come Undone çevirisi: çözülmek, açıklamak(İtalyanca orijinal adı: Cosa voglio di più) +18, erotik dram, romantik türlerinde öne çıkan bir filmdir. Daha Ne İsterim (Come Undone) filminin yönetmenliğini Silvio Soldini üstlenmiştir. Daha Ne İsterim (Come Undone) filminin senaristliğini sie Silvio Soldini, Doriana Leondeff, Angelo Carbone birlikte üstlenmişlerdir. Daha Ne İsterim oyuncuları arasında Alba Rohrwacher, Pierfrancesco Favino, Teresa Saponangelo, Giuseppe Battiston, Fabio Troiano, Monica Nappo, Tatiana Lepore, Sergio Solli, Gisella Burinato, Gigio Alberti, Francesca Capelli, Danilo Finoli, Martina De Santis, Leonardo Nigro, Adriana De Guilmi, Raffaella Onesti, Clelia Piscitello, Antonino Bruschetta gibi isimler yer almaktadır.
Daha Ne İsterim oyuncularının yer aldığı diğer önemli sinema yapımları arasında:
Alba Rohrwacher: "I Am Love” (Benim Adım Aşk) Filmi (İtalyanca: "Io sono l'amore"), Mucizeler (The Wonders) filmi (İtalyanca: "Le meraviglie")
Pierfrancesco Favino: "Gençliğin En İyisi (The Best of Youth)" Filmi (İtalyanca: "La meglio gioventù"), Romanzo criminale – La serie
Teresa Saponangelo: Oğul Odası (The Son's Room) Filmi (İtalyanca: "La stanza del figlio")Filmi
Giuseppe Battiston: "Pane e Tulipani " Filmi (İtalyanca: "Pane e tulipani") , "La Meglio Gioventù" Filmi
Monica Nappo: "Gomorrah" (İtalyanca: "Gomorra") Filmi
Tatiana Lepore: "The Passion of the Christ" (İtalyanca: "La passione di Cristo")Filmi
Gigio Alberti: "The Son's Room" (İtalyanca: "La stanza del figlio") Filmi
Francesca Capelli: "The Passion of the Christ" (İtalyanca: "La passione di Cristo") Filmi
Danilo Finoli: "Kinepolis, ritratto di un cinema multiplex" Filmi
Martina De Santis: "The Passion of the Christ" (İtalyanca: "La passione di Cristo") Filmi gibi önemli eserler yr almaktadır.
Daha Ne İsterim (Come Undone) konusundan bahsedecek olursak film Anna ve Domenico'nun tutkulu ancak yasak aşklarını, gizli arzularını ve duygusal çatışmalarını mercek altına alıyor. Daha Ne İsterim (Come Undone) duygusal ve entrikalarla dolu bir dram ve erotik filmdir. Milano'nun sakin ve günlük yaşamının içine sızan bu hikaye, Anna (Alba Rohrwacher) adında bir kadının yaşamının bir dönemine odaklanmaktadır. Anna, dengeli ve huzurlu bir ilişkisi olan Alessio (Giuseppe Battiston) ile beraberdir ve ikili birlikte gelecek planları yapmaktadır.
Ancak Anna'nın hayatı, bir gün Domenico (Pierfrancesco Favino) adında bir adamla tanışmasıyla altüst olur. Domenico, Milano'ya yerleşmiş bir Calabrez'dir ve catering kooperatifinde çalışmaktadır. İkili arasında tutkulu bir bir ilişki başlar, ancak bu aldatma, Anna ve Alessio’nun ilişkisini derinden sarsar.
Domenico'nun ailesi ve Anna'nın ilişkisi arasındaki karmaşıklık, film boyunca derinleşir. Anna'nın duygusal zorlukları ve içsel çatışmaları, izleyicileri onun yaşadığı karmaşık duygularla empati kurmaya çağırır. Ayrıca, Domenico'nun karısı Miriam (Teresa Saponangelo) ve çocuklarıyla olan ilişkisi de hikayeye derinlik katar.
Daha Ne İsterim (Come Undone) filmi yorumlarına bakacak olursak genel olarak filmin izleyiciler tarafından oldukça beğenildiğini söyleyebiliriz.
Daha Ne İsterim (Come Undone) filminin imdb puanı 6.0 olarak kaydedilmiştir. Bu oldukça iyi bir puan diyebiliriz.
Daha Ne İsterim (Come Undone) filmi +18, erotik ve gerilim türlerinde öne çıkan Curiosa izleyicileri tarafından beğenilen bir Erotik filmdir.
Yüksek kalitede ve kesintisiz bir şekilde Daha Ne İsterim (Come Undone) filmini izlemek istiyorsanız, size mükemmel bir film izleme deneyimi sunan en yeni filmlerin adresi Filminifullhdizle.com'u ziyaret edin. En iyi film izleme sitelerinden biri olan sitemiz, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle, reklamsız ve kesintisiz bir şekilde film keyfi yaşamanızı sağlar.
Eşsiz sinema deneyimini yaşamanızı sağlamak için özenle hazırlanmış olan sitemizde, Daha Ne İsterim (Come Undone) benzeri filmleri yüksek çözünürlükte, Full HD 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz. Reklamlardan ve kesintilerden uzak bir şekilde, reklamsız sinemanın keyfini doyasıya çıkarabilir Come Undone altyazılı izleyebilirsiniz. +18 Filmleri paylaşan Filminifullhdizle.com'u ziyaret ederek, sinema tutkunlarına özel olarak sunulan bu benzersiz deneyimi keşfedin ve Daha Ne İsterim (Come Undone) tarzı filmler ile birbirinden kaliteli Erotik filmlerinin tadını çıkarın.

Resimler 8

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın