Tek Parça Fragman
164 Görüntülenme
Dayı: Bir Adamın Hikayesi izle
6.1 IMDB Puanı

Dayı: Bir Adamın Hikayesi izle

(Dayi: Bir Adamin Hikayesi)
Yönetmen
Senaryo Ugur Bayraktar
Dayı: Bir Adamın Hikayesi Uğur Bayraktar tarafından yönetilen 2021 yapımı aksiyon, macera, dram türlerinde öne çıkan bir filmdir. Ufuk Bayraktar'ın başrolünde olduğu bu yapımda, diğer oyuncular arasında Gizem Karaca, Ahmet Varlı, Turgut Tunçalp, Beste Bereket, Ümit Çırak, Rıza Akın ve Murat Akkoyunlu gibi isimler bulunmaktadır.
Filmin başrol oyuncusu Ufuk Bayraktar filmin Ezel dizisinde canlandırdığı Ramiz Karaeski karakteri arasında bir benzerlik bulunmadığı, karakteri oluştururken babasından ilham aldığını ve aslında adil ve sevilen bir kabadayının hikayesini anlattığını vurgulamıştır.
Dayı: Bir Adamın Hikayesi, izleyiciyi sevilen bir kabadayının yaşam öyküsüne sürükleyen bu film genç yaşta adalet duygusuyla donanmış, cesur ve merhametli bir adamın öyküsünü anlatmaktadır.
Kahramanımız kendini kanıtlamak için İstanbul’a gider. İstanbul'un sokaklarında, memleketten akrabası Seyfi'nin kahvehanesinde başladığı bu yolculuk, genç adamı beklenmedik bir serüvenin içine sürükler. Olaylar onu, şehrin gölgeli sokaklarından kabadayıların dünyasına sürükler. Azim dolu ve insanlara karşı merhametle dolu tavrı, ona çevresinde hızla saygı kazandırır. Zorluklarla dolu bu yolculukta, adım adım ilerlerken, adı kulaktan kulağa yayılır ve nihayetinde kabadayıların en tepe noktasına ulaşır.
Sizi eşsiz bir maceraya sürükleyecek Dayı: Bir Adamın Hikayesi filmini Full HD 1080p kalitesinde filminifullhdizle.com ayrıcalığıyla online indirmeden izleyin. İyi seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın