Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
120 Görüntülenme
Esaretin Bedeli (1994) izle
9.3 IMDB Puanı

Esaretin Bedeli (1994) izle

(The Shawshank Redemption)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 142 dakika
Yönetmen
Senaryo Stephen King, Frank Darabont
Ödüller 7 Oscar Adaylığı. 21 ödül & 42 adaylık.
Esaretin Bedeli her karesinde derin duyguları tetikleyen, izleyicileri içine çeken bir başyapıt. Zirveden derin bir düşüşe, adaletsizlikten karanlık sırlara uzanan bu yolculuk, izleyiciyi sürükleyici bir maceraya davet ediyor. 1947 yılında başarılı bir bankacı olan Andy, hayatının dönüm noktası olacak bir karar alır, bir silah Andy'nin kaderini tamamen değiştirecektir. Andy aldatılmış ve suçsuz yere hapse atılmıştır. Shawshank hapishanesinde, umut ve insanlık sınavından geçerek, kendisini yeniden inşa etmek zorunda kalır.
Karanlık koridorların aydınlatan tek ışık, Andy Dufresne'in umut dolu bakışlarıydı. Esaretin Bedeli, özgürlük hasretiyle yanan bir adamın kararlılığını ve insanın içindeki sonsuz direnişi konu alıyor. Stephen King'in unutulmaz eseri, beyazperdeye muhteşem bir dönüşle geliyor. Andy, suçsuzluğuna rağmen Shawshank hapishanesinin duvarları arasında sıkışmış, ama ruhu hala özgürlüğe doğru bir yolculukta. Acımasızlığın, umudun ve dostluğun kesiştiği bu dünyada, Andy'nin azmi ve Red'in sadakatiyle bir araya gelen ruhlar, insanın en karanlık anlarında bile bir umut bulabileceğini kanıtlıyor. Esaretin Bedeli, sadece bir hapishane hikayesinden öte, insanın içindeki sınırsız potansiyeli ve umudu keşfetme yolculuğunu anlatıyor. Her zorluğun ardında, insanın içindeki gücü ve direnci keşfetme yolculuğu vardır…
Film, muhteşem performanslarla, nefes kesen sahnelerle ve etkileyici bir atmosferle izleyiciyi derinden etkiliyor. Andy'nin hikayesi, umudun, dostluğun ve insanın içindeki sonsuz direnişin bir portresini sunuyor. Shawshank hapishanesinin duvarlarının ötesinde özgürlüğe doğru bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Bu unutulmaz yolculuk sizi merak ve heyecanla sarmalayacak, izlerken adeta nefesinizi kesecek.
Bu muhteşem başyapıtı Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı seçenekleriyle birlikte full HD 1080p kalitesinde, online ve indirme derdi olmadan filminifullhdizle.com ayrıcalığıyla ücretsiz izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın