Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
105 Görüntülenme
Gegen die Wand | Duvara Karşı İzle
7.9 IMDB Puanı

Gegen die Wand | Duvara Karşı İzle

(Head-On)
Yönetmen
Senaryo Fatih Akin
Ödüller 25 ödül & 14 Adaylık.
Duvara Karşı (Gegen die Wand) romantik ve dram türlerinde öne çıkan 2004 yapımı Türkiye, Almanya ortak yapımı bir filmdir. Duvara Karşı (Gegen die Wand) filminin yönetmeni Fatih Akın ve başrollerinde yer alan oyuncular; Cahit Tomruk karakterini Birol Ünel, Sibel Güner karakterini Sibel Kekilli, Maren karakterini Catrin Striebeck, Seref karakterini Güven Kıraç ve Selma karakterini Meltem Cumbul canlandırmaktadır.
Duvara Karşı (Gegen die Wand) filmi Türk asıllı Alman vatandaşları Cahit ve Sibel'in dokunaklı hikayesini anlatan etkileyici bir dram filmidir. Cahit, geçmişindeki travmalarla boğuşan ve travmalarıyla mücadele etmek için çareyi alkolde bulan bir karakterdir. Sibel ise geleneksel Türk aile değerlerinden kaçıp özgür bir yaşam sürmek isteyen genç bir kadındır. İkisi, yaşadıkları zorluklarla baş etmek için sahte bir evlilik yaparlar, ancak beklenmedik bir şekilde birbirlerine karşı duygusal bir şeyler hissetmeye başlarlar.
Duvara Karşı (Gegen die Wand) Golden Bear ödülü kazanan ve Alman sinemasının önde gelen yapıtlarından biri olarak kabul edilen bir filmdir. Birol Ünel ve Sibel Kekilli'nin muhteşem oyunculuk performansları ile izleyicilere unutulmaz bir deneyim yaşatmayı vaadetmektedir. Full HD 1080p kalitesinde ve Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın