Türkçe Altyazılı Alternatif Fragman
318 Görüntülenme
Göz Zevki (The Voyeur) izle
5.5 IMDB Puanı

Göz Zevki (The Voyeur) izle

(The Voyeur)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 98 dakika
Yönetmen
Senaryo Tinto Brass, Alberto Moravia
1994 yapımı Göz Zevki - The Voyeur İtalyan yönetmen Tinto Brass'ın yönettiği ve oyuncuları Katarina Vasilissa, Francesco Casale ve Cristina Garavaglia'nın yer aldığı erotik, dram romantik türlerinde öne çıkan bir filmdir.
Roma'da üniversitede Fransız edebiyatı dersi veren Dodo adında bir öğretim üyesi bulunmaktadır. Dodo'nun evinde yatağa bağımlı babası Alberto ve onun tıbbi ve cinsel ihtiyaçlarıyla ilgilenen hemşiresi Fausta da vardır. İçine kapanık olan Dodo, Fausta'nın provokatif davranışlarına cevap vermez ve babasının açık cinselliğinden iğrenir.
Bir ders sonrasında, Pascasie adında bir Afrikalı kız, onu evine davet eder ve soyunarak ona poz vermesini ister. Ev arkadaşı eve geldiğinde, başlangıçta garip bir adamın varlığı üzerine bir tartışma yaşandıktan sonra, iki kız birbirlerine aşık olmaya başlar. Her zaman gözlemci olan ve katılımcı olmayan Dodo, onları kendi haline bırakır. Gittikçe, Silvia'nın yokluğunda ve ebeveynlerinin cinsel yaşamları hakkında hayaller kurar.
Bu film, sadece erotik sahnelerle değil, aynı zamanda karakterlerin içsel çatışmaları ve duygusal karmaşalarıyla da dikkat çekiyor. İzleyicilere sadece fiziksel bir çekicilik sunmakla kalmayıp, aynı zamanda duygusal derinliklerin keşfine de davet ederek, unutulmaz bir sinema deneyimi sunuyor.
Göz Zevki - The Voyeur filmi, erotizmin derinliklerine unutulmaz bir yolculuk için filminifullhdizle.com'un ayrıcalığıyla Full HD 1080p kalitesinde sizleri bekliyor. Keyifli seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın