Bu film telif hakları sebebiyle kaldırılmıştır. Sitemizdeki diğer filmleri inceleyebilirsiniz.

Telif haklarına saygı duymak bizim için son derece önemlidir. İçeriklerimizi ve kullanıcı deneyimini korumak adına yasalara tam uyum sağlıyoruz. Bu film, telif haklarına ilişkin mevzuat gereğince kaldırılmıştır. Ancak, sitemizde bulunan diğer birçok film ve içerik ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Siz değerli kullanıcılarımızın güvenliği ve memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. Telif hakları konusundaki hassasiyetimizi vurgulamak isteriz ve bu doğrultuda sürekli olarak gelişen yasalara ve düzenlemelere tam uyum sağlamaya devam edeceğiz. Teşekkür ederiz.

 

Tek Part Fragman
445 Görüntülenme
Güven Bana (2023) izle
4.7 IMDB Puanı

Güven Bana (2023) izle

(Güven Bana)
Yönetmen
Senaryo Selçuk Aydemir
Güven Bana aksiyon ve komedi türlerinde öne çıkan 2023 Türkiye yapımı bir filmdir. Güven Bana filminin yönetmeni/senaryo yazarı Selçuk Aydemir'dir. Oyuncu kadrosunda Pelin Karahan, Cihangir Ceyhan, Okan Çabalar, Erdal Özyağcılar, Ufuk Bayraktar, Özgür Emre Yıldırım, Köksal Engür, Serap Önder, Zihni Göktay, Kıvanç Baran Aslan, Tuncay Beyazıt ve Korhan Herduran bulunmaktadır.
Filmin konusuna gelecek olursak Güven Bana, tefeciye borcu olan iki kardeşin maceralarını anlatmaktadır. Annelerinin ölümünden sonra engelli babaları ile birlikte yaşayan, birlikte bir meyhane işleten Özcan ve Sercan, kardeşler Tefeci Hulisi’ye 150 bin lira borçlanırlar. Borçlarını ödemek için dayısından, annelerinin miras payını isterler, fakat kuzenleri bu parayla ganyan bayii açmıştır. Dayıları bir gün tam borçlarını ödemek üzereyken hayatını kaybedeler. Yeğenler ceketin cebinden paraları alır borçlarını ödemek üzere tefeci Hulisi’ye giderler ve paralarının sahte olduğunu öğrenince büyük bir sürprizle karşılaşırlar. Durum daha da karmaşık hale gelirken, dayıları Müslim'in oğulları da olaya dahil olur ve işler iyice karışır.
Güven Bana, Ferhat Uzundağ'ın görüntü yönetmenliği ile hayata geçirilmiştir. Filmdeki kamera çalışmaları ve görüntüleme teknikleri, hikayenin atmosferini ve karakterlerin duygularını başarıyla yansıtmaktadır. Ayrıca Aytekin Ataş'ın müzikleri, filmdeki duygusal ve aksiyon dolu sahneleri destekleyerek izleyiciye unutulmaz bir deneyim sunmaktadır.
Güven Bana filmi güçlü bir kadro ve eğlenceli senaryosuyla dikkat çekiyor. Maceranın içine sürüklenmek için Güven Bana filmini Full HD 1080p çözünürlüğünde ve Türkçe altyazılı olarak filminifullhdizle.com adresinden izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın