Tek Parça Fragman
48 Görüntülenme
Hababam Sınıfı Tatilde izle
8.6 IMDB Puanı

Hababam Sınıfı Tatilde izle

(The Chaos Class Is on Vacation)
Hababam Sınıfı Tatilde macera, komedi ve dram türlerinde öne çıkan 1978 yılı Yeşilçam filmidir. Ertem Eğilmez'in yönetmenliğini üstlendiği filmde, Münir Özkul, Adile Naşit, Kemal Sunal, Ayşen Gruda ve Şener Şen gibi usta oyuncular başrolleri paylaşmaktadır.
Hababam Sınıfı Tatilde filminin hikayesi okul müdürünün ek gelir elde edebilmek amacıyla Özel Çamlıca Lisesi'ne kabul ettiği dört kız öğrencinin Hababam Sınıfı'na gelmesiyle başlar. Hababam Sınıfı’nın yeni gelen kız öğrencilere olan yoğun ilgisi kızlarda Hababam Sınıfına bir şaka yapma fikri uyandırır. Bunun üzerine sınıfın tüm erkeklerine aynı gün aynı yerde randevu vererek Hababam Sınıfına savaş açarlar. Hababam sınıfındaki erkekler ve kızlar arasında büyük bir mücadele başlar. Bu mücadele komedi dolu ve eğlenceli anlar yaratacaktır.
Filmin başrollerinde ise Kemal Sunal, Münir Özkul, Adile Naşit, Şener Şen ve Ayşen Gruda gibi usta oyuncular yer almaktadır. Kemal Sunal, serinin ikonik karakteri İnek Şaban'ı canlandırırken, Münir Özkul müdür muavini ve tarih öğretmeni Kel Mahmut rolünde izleyici karşısına çıkmaktadır. Adile Naşit, Hafize Ana karakteriyle okul hizmetlisi ve aşçısı rolünü üstlenirken, Şener Şen ise Badi Ekrem olarak bilinen Beden Eğitimi öğretmenini canlandırmaktadır. Ayşen Gruda ise biyoloji öğretmeni Külyutmaz Necmi karakterine hayat vermektedir.
Hababam Sınıfı Tatilde filmini en iyi film, reklamsız full hd film izleme ve Yeşilçam filmleri izleme sitelerinden olan filminifullhdizle.com ile yüksek kalitede, reklamsız ve Full HD 1080p çözünürlüğünde, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın