58 Görüntülenme
Hep Yek 5 Bizim Şeyimiz Mi Altan izle
2.6 IMDB Puanı

Hep Yek 5 Bizim Şeyimiz Mi Altan izle

(Hep Yek 5: Bizim Seyimiz Mi Altan)
Hep Yek 5: Bizim Şeyimiz mi Altan 2022 yapımı komedi türünde öne çıkan bir Türk filmidir. Film Hep Yek serisinin 5. filmidir. Hep Yek 5 Bizim Şeyimiz Mi Altan  filminin yönetmenliğini Özgür Bakar senaristliğini ise Bilal Kalyoncu üstlenmiştir. Hep Yek 5: Bizim Şeyimiz mi Altan filmi oyuncuları Kardelen Akıncı, Erdinç Arslan, Hasan Arslan, Şahin Arsu, Orhan Aydın, Ali Kapan, Önder Açıkbaş, Gürkan, Ali Baykuş, Emir Benderlioğlu, Kolsuz Sükrü, Ömer Naci Boz, Laz Taksici, Ayhan Cuylan, Türker Fırat, Rus, Cansu Firinci, Nuri, Gökhan Güneş, Samet (as Gökhan Güneş), İpek Kuşçu, Sermiyan Midyat, Ceberruh, Tuna Orhan, Necmi, Şahin Sarsu, Hafız Şengir gibi isimler yer almaktadır.
Hep Yek 5: Bizim Şeyimiz mi Altan filminin konusuna gelecek olursak Ali Kapan ve ekibi, intikam alma hırsıyla doludur ve bu kez hedefleri, Altan ile Gürkan'dır. Ancak Gürkan'ın dayısı Ferruh'un aracılığıyla Aşiret'in koruması altında güvende olacaklarını umuyorlardır. Fakat bekledikleri gibi değildir; zira kendilerini ülkeye kaçak yollarla giren göçmenlerle aynı durumda bulurlar. Bu beklenmedik durum, planlarını alt üst eder ve macera dolu bir kaçış serüveni başlar.
Altan ve Gürkan, kendilerini içine düştükleri bu karmaşadan kurtarmak için elbirliğiyle çalışarak, birbirinden komik ve tehlikeli maceralara atılırlar. Ancak kurtuluşları için çıktıkları bu yolculukta, beklenmedik sürprizlerle ve engellerle karşılaşırlar. İçinde bulundukları bu karmaşık durumdan kurtulmak için akıllarına gelen her yolu deneyen Altan ve Gürkan, dostluklarının ve cesaretlerinin sınırlarını zorlayacaklardır.
Hep Yek 5: Bizim Şeyimiz mi Altan filminin yorumlarına bakacak olursak genelde olumsuz yorumlar almış olan bir film olarak karşımıza çıkıyor. Hep Yek 5: Bizim Şeyimiz mi Altan IMDb puanı 2.6 olan bir film olarak değerlendiriliyor, oldukça kötü bir puan.
Yüksek kalitede ve kesintisiz bir şekilde Hep Yek 5: Bizim Şeyimiz mi Altan filmini izlemek istiyorsanız, size özel olarak tasarlanmış bir film izleme deneyimi sunan Filminifullhdizle.com'u ziyaret edin. En iyi film izleme platformlarından biri olan sitemiz, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle, reklamsız ve kesintisiz bir şekilde film keyfi yaşamanıza olanak tanır.
Eşsiz sinema deneyimini yaşamanızı sağlamak için özenle hazırlanmış olan sitemizde, Hep Yek 5: Bizim Şeyimiz mi Altan benzeri filmleri yüksek çözünürlükte, Full HD 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz. Reklamlardan ve kesintilerden uzak bir şekilde, filmin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.
Komedi filmlerini paylaşan Filminifullhdizle.com'u ziyaret ederek, sinema tutkunlarına özel olarak sunulan bu benzersiz deneyimi keşfedin ve Hep Yek 5: Bizim Şeyimiz mi Altan tarzı filmler ile birbirinden kaliteli filmlerin tadını çıkarın. İyi seyirler.

Resimler 4

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın