Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
25 Görüntülenme
Kaptan Porsuk Kayıp Hazinenin Peşinde izle
5.8 IMDB Puanı

Kaptan Porsuk Kayıp Hazinenin Peşinde izle

(Two Buddies and a Badger: The Great Big Beast)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 78 dakika
Senaryo Øystein Dolmen
Ödüller 1 ödül & 2 Adaylık.
Kaptan Porsuk Kayıp Hazinenin Peşinde (Knutsen & Ludvigsen 2 Det store dyret) animasyon, komedi, aile türlerinde öne çıkan 2020 yapımı bir Norveç filmidir. Kaptan Porsuk Kayıp Hazinenin Peşinde (Knutsen & Ludvigsen 2 Det store dyret) filmi yönetmen Gunhild Enger ve Rune Spaans tarafından yönetilmiştir. Yapımcı ise Tordenfilm AS şirketidir.
Kaptan Porsuk Kayıp Hazinenin Peşinde (Knutsen & Ludvigsen 2 Det store dyret) filminin hikayesi Tootson ve Ludiwood'un yaşamının, bir tren müdürünün çıkagelmesiyle alt üst olduğu, tünellerin trenler için olduğu ve insanların oradan çıkması gerektiği söyleyen bir mektupla yüz yüze geldiği bir günle başlar. Onlara yardım edebilecek tek bir kişi vardır o da efsanevi Kaptan Tootson. Ancak Kaptan nerede olduğu bilinmemektedir. İki dost kurtarıcıları Kaptan Tootson’u bulmak için bir maceraya atılırlar.
Kaptan Porsuk Kayıp Hazinenin Peşinde (Knutsen & Ludvigsen 2 Det store dyret) filmini, Full HD 1080p çözünürlükte, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle FilminiFullHDizle.com'un benzersiz kalitesiyle izleyerek keyifli bir seyir deneyimi yaşayabilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın