627 Görüntülenme
Kara Sohbet (2020) izle
5.5 IMDB Puanı

Kara Sohbet (2020) izle

(A Perfect Enemy)
Yönetmen
Senaryo Cristina Clemente, Kike Maíllo, Fernando Navarro
Kara Sohbet (A Perfect Enemy) +18, dram ve gerilim türlerinde öne çıkan 2020 yılı İspanya, Almanya, Fransa ortak yapımı bir film. Kara Sohbet (A Perfect Enemy) yönetmenliğini Kike Maíllo'nun üstlendiği bir psikolojik gerilim filmi olarak karşımıza çıkıyor. Film Amélie Nothomb'un The Enemy's Cosmetique romanından esinlenerek sinemaya aktarılmıştır.
Başrollerde, başarılı mimar Jeremiasz Angust'u canlandıran Tomasz Kot ve gizemli kadın Texel Textor'u canlandıran Athena Strates yer almaktadır. Filmin diğer oyuncuları arasında Marta Nieto (Isabelle) ve Dominique Pinon (Jean Rosen) gibi isimler de bulunmaktadır.
Kara Sohbet (A Perfect Enemy) filmi mükemmelliğe duyulan arzunun bedeline ve takıntının acı sonuçlarına odaklanan tema üzerinden ilerliyor. Jeremiasz başarılı ancak biraz sıkıcı bir mimar olarak, mimarlık sanatını sadece toplumun en zengin %1'ine hitap etmesi gerektiğini anlatan dersler veren biridir. Eşi yirmi yıl önce kaybolmuş olmasına rağmen hala etkisinde olan Jeremiasz, hayranları ve ajansı da dahil olmak üzere kendisini tanımak isteyenlerden kaçınır ve kendini toplumdan izole eder. Bir gün, yağmurda ıslanmış bir Texel Textor adında bir kadınla karşılaşır ve birlikte havaalanına kadar yolculuk ederler. Havalimanında mahsur kaldıklarında, Texel, Jeremiasz'a zaman geçirmek için içki içme ve hayat hakkında bir hikaye anlatma teklifinde bulunur. İkili sohbet etmeye başladıkça beklenmedik sırlar ortaya çıkacak ve ikilinin hayatı bir yerde kesişecektir.
Kara Sohbet (A Perfect Enemy) filmini en iyi film izleme sitelerinden ve reklamsız film izleme sitesi olan filminifullhdizle.com ile yüksek kalitede, reklamsız ve Full HD 1080p çözünürlüğünde, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın