Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
41 Görüntülenme
Kocaayak ve Oğlu (The Son of Bigfoot) izle
6.1 IMDB Puanı

Kocaayak ve Oğlu (The Son of Bigfoot) izle

(Son of Bigfoot)
Senaryo Bob Barlen, Cal Brunker
Kocaayak ve Oğlu (The Son of Bigfoot) 2017 yapımı bir animasyon, fantastik komedi filmidir. Ben Stassen ve Jeremy Degruson'un yönettiği film, Bob Barlen ve Cal Brunker tarafından yazılmıştır. Film, olağandışı değişiklikler yaşamaya başlayan bir çocuğun hikayesini anlatmaktadır. Kahramanımız bir gün babasını aramak için yola çıkar. Babası Kocaayak olduğu için yıllardır saklanmaktadır. Kahramanımız Kocaayak’ın peşinde olan bir saç şirketinin CEO'suyla karşı karşıya gelir.
Dr. Harrison'un oğlu Adam, annesi Shelly ile Portland'da yaşamaktadır. Adam, okuldaki zorbalardan rahatsızlık görmekte ve nazik ve iyi kalpli olan Emma’dan hoşlanmaktadır. Adam günün birinde babasının hala hayatta olduğunu öğrenir. Adam, babasını bulmak için evden kaçar ve babasının Kocaayak olduğunu öğrenir.
Bu film özellikle çocuklar için oldukça eğlenceli, eğitici ve öğretici bir hikaye sunmaktadır. Kocaayak ve Oğlu (The Son of Bigfoot) filmini en iyi film izleme platformlarından ve reklamsız film izleme platformlarından olan filminifullhdizle.com ile yüksek kalitede ve Full HD 1080p çözünürlüğünde izleyebilirsiniz. Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle sunulan bu film, sizlere eşsiz bir sinema deneyimi yaşatacak. Keyifli seyirler dileriz.