Tek Part Fragman
158 Görüntülenme
Kocamı Kim Öldürür? izle
2.6 IMDB Puanı

Kocamı Kim Öldürür? izle

(Kocamı Kim Öldürür?)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi 2506 (Bilal Kalyoncu)
  • Film Süresi 100 dakika
Kocamı Kim Öldürür 2023 yapımı Türk komedi filmidir. Kocamı Kim Öldürür filminin yönetmeni Bilal Kalyoncu'dur ve senaryosunu Bilal Kalyoncu ile Koray Yeltekin birlikte yazmışlardır. Filmin oyuncu kadrosunda Aleyna Solaker, Burak Satıbol ve Hayrettin Karaoğuz gibi yetenekli isimler yer almaktadır.
Kocamı kim öldürür filmi servet avcısı, para ve zenginlik peşindeki bir kadının hikayesini anlatmaktadır. Merve hayatında yaşadığı zorluklarla mücadele etmekten yorulmuş ve kolay bir çıkış yolu arayışına girmiştir. Merve servet evliliği yaparak bu zorluklardan kurtulmayı ummaktadır. Bu ilişki tamamen maddi çıkarlar üzerine kuruludur. Merve eşinin sağladığı maddi olanaklar ve sosyal statü için bu evliliği kabul etmiştir. Merve evlendikten sonra hayatına aniden çıkan birine aşık olur ve bu defa para ile aşk arasında bir ikilem yaşar. Hem para hem de aşk olsun diyen Merve evlilik sözleşmesinden dolayı kocasını öldürmeye karar verir.
Bu film size para ile mutluluk arasındaki ilişkiyi, etik değerleri ve ahlaki sınırları sorgulatacak. Kocamı Kim Öldürür filmini Full HD 1080p çözünürlüğünde filminifullhdizle.com kalitesiye izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın