16,141 Görüntülenme
Kocasını Aldatan Kadın izle
6.6 IMDB Puanı

Kocasını Aldatan Kadın izle

(Lady Chatterley's Lover)
Senaryo David Magee, D.H. Lawrence

Kocasını Aldatan Kadın Erotik film izle, Lady Chatterley'nin Sevgilisi (Lady Chatterley's Lover) +18, erotik, dram, romantik türlerinde öne çıkan İngiltere ve Amerika ortak yapımı bir filmdir.

Kocasını Aldatan Kadın Erotik film izle, Lady Chatterley'nin Sevgilisi (Lady Chatterley's Lover) filmi D.H. Lawrence'in klasik romanından sinemaya uyarlanan 2022 yapımı bir filmdir.
Kocasını Aldatan Kadın filmi Baronet Clifford Chatterley ile evlenen Constance "Connie" Reid'in hikayesine odaklanmaktadır. Connie, Clifford ile evlenip, Wragby'deki muhteşem Chatterley malikanesine taşınır. Ancak Clifford I. Dünya Savaşı'na katılır ve savaştan belden aşağısı felçli olarak döner. Bu durum iklinin ilişkililerini hem fiziksel hem duygusal olarak oldukça yıpratır. Clifford Connie’den sadece kendisine bakmasını ister kapısını cinsel olarak tatmin etmez. Kocasının evden çıkmasına izin vermemesi sebebiyle Connie iyice kocasından uzaklaşır. Bir gün, Connie malikanedeki bazı işlerle ilgilenirken yeni malikanede yeni çalışmaya başlayan Oliver Mellors ile tanışır ve ikli kısa süre içerisinde bir birinden hoşlanmaya başlar. Connie Oliver ile kocasını aldatmaya başlar. Bu aldatmanın sonucu olarak Connie hamilelik belirtileri görmeye başlar ve kız kardeşi ile birlikte Venedik’e gitmek ister.

Kocasını Aldatan Kadın | Lady Chatterley'nin Sevgilisi yorumlarına bakacak olursak film genel olarak iyi yorumlar almıştır.
Kocasını Aldatan Kadın | Lady Chatterley'nin Sevgilisi Erotik izleyicileri tarafından yoğun ilgi ile izlenen bir film olmuştur.
Kocasını Aldatan Kadın | Lady Chatterley'nin Sevgilisi imdb puanı 6.6 dir. Kocasını Aldatan Kadın | Lady Chatterley'nin Sevgilisi film izleyicileri tarafından beğenilen bir erotik filmdir.

Yüksek kalitede ve kesintisiz bir şekilde Kocasını Aldatan Kadın | Lady Chatterley'nin Sevgilisi filmini izlemek istiyorsanız, size mükemmel bir film izleme deneyimi sunan Filminifullhdizle.com'u ziyaret edin. En iyi film izleme platformlarından biri olan sitemiz, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle, reklamsız ve kesintisiz bir şekilde film keyfi yaşamanızı sağlar. Kocasını Aldatan Kadın | Lady Chatterley'nin Sevgilisi filmi, Türkçe dublajlı veya altyazılı olarak izlemek için Filminifullhdizle.com’u ziyaret edin. Kocasını Aldatan Kadın | Lady Chatterley'nin Sevgilisi Türkçe dublaj izleyicileri ve Kocasını Aldatan Kadın | Lady Chatterley'nin Sevgilisi Türkçe altyazılı izleyicileri için ideal bir seçimdir.
Eşsiz sinema deneyimini yaşamanızı sağlamak için özenle hazırlanmış olan sitemizde, Kocasını Aldatan Kadın | Lady Chatterley'nin Sevgilisi benzeri filmleri yüksek çözünürlükte, Full HD 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz. Reklamlardan ve kesintilerden uzak bir şekilde, sinemanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. +18 Filmleri paylaşan Filminifullhdizle.com'u ziyaret ederek, sinema tutkunlarına özel olarak sunulan bu benzersiz deneyimi keşfedin ve Kocasını Aldatan Kadın | Lady Chatterley'nin Sevgilisi tarzı filmlerile birbirinden kaliteli filmlerin tadını çıkarın. İyi seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın