Tek Parça Fragman
50 Görüntülenme
Sadece Sen (2014) izle
7.3 IMDB Puanı

Sadece Sen (2014) izle

(Only You)
Yönetmen
Senaryo Ceren Aslan, Kamer Evren, Asli Zengin
Sadece Sen aksiyon, dram ve romantik türlerinde öne çıkan 2014 yılı Türk yapımı bir filmdir. Filmin yönetmenliğini Türk sinemasının deneyimli yönetmenlerinden Hakan Yonat üstlenmiştir. Hakan Yonat duygusal ve romantik filmleri ile tanınmaktadır. Yönetmenlik kariyerine televizyon filmleri ile başlayan Hakan Yonat sinema filmlerinde de büyük bir başarı yakalamıştır. Sadece Sen filminin yönetmenliğini Aslı Zengin ve Ceren Aslan birlikte üstlenmiştir. İkilinin ortak çalışması sonucu ortaya oldukça iyi bir eser çıkmıştır. Filmin başrollerinde ise İbrahim Çelikkol (Ali), Belçim Bilgin (Hazal), Kerem Can (Koray), Necmi Yapıcı (Zeki) gibi Türk sinemasının deneyimli oyuncuları yer almaktadır.
Kahramanlarımız; Ali zor zamanlar geçiren eski bir boksör, Hazal ise görme engelli bir gençtir. Her ikiside sıradan bir hayat yaşarken bir gün kader Ali ve Hazal’ın yollarını kesiştirir ve aralarında büyük bir aşk doğar. Ali ve Hazal birlikte olabilmek için büyük bir mücadele vermek zorunda kalacaktır.
Sizde Ali ve Hazal’ın romantik macerasına ortak olmak için Sadece Sen filmini filminifullhdizle.com kalitesiyle Full HD 1080p çözünürlüğünde izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın