Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
762 Görüntülenme
Sex Doll izle
4.6 IMDB Puanı

Sex Doll izle

(Sex Doll)
Sex Doll izle, Sex Doll +18, erotik ve gerilim türlerinde öne çıkan 2016 yılı İngiltere, Fransa ortak yapımı bir yetişkin filmidir. Filminin yönetmenliğini ve senaristliğini Sylvie Verheyde üstlenmiştir. Sex Doll oyuncuları arasında Hafsia Herzi, Ash Stymest, Karole Rocher, Paul Hamy, Ira Max, Lindsay Karamoh, Myriam Djeljeli, Jeremy Bennett, Simon Killick, Wayne Swann, Martin Alcock, Robert Benedetti-Hall, Reuven Gershon, Matt Sterling, Marc Forde, Susann Carmen Jagodzinska, Ned Kelly gibi isimler yer almaktadır. Film, Bruno Berthemy, Bertrand Faivre ve Soledad Gatti-Pascual tarafından üretilmiştir. Hafsia Herzi'nin en bilindik filmleri arasında "The Secret of the Grain" (2007), "La Graine et le Mulet" (2007) ve "Un prophète" (2009) bulunurken, Ash Stymest'in filmografiye dair bilgilerine ulaşmak zor olabilir çünkü genellikle model olarak tanınır ve az sayıda oyunculuk performansı vardır. Karole Rocher, "The Beat That My Heart Skipped" (2005), "Polisse" (2011) ve "La Crème de la crème" (2014) gibi yapımlarda önemli roller üstlenmiştir. Paul Hamy'nin önemli filmleri arasında "The Ornithologist" (2016) ve "Saint Laurent" (2014) yer alırken, Ira Max'in çoğunlukla "Sex Doll" (2016) gibi daha az bilinen yapımlarda rol aldığı görülüyor. Lindsay Karamoh'un öne çıkan filmleri arasında "Chocolat" (2016) ve "Crimson Rivers: Angels of the Apocalypse" (2004) sayılabilir. Myriam Djeljeli'nin bilindik yapımları arasında "La Vie en grand" (2015) ve "Once Upon a Time in the North" (2008) bulunurken, Jeremy Bennett'ın "Our Kind of Traitor" (2016) ve "Solomon Kane" (2009) gibi filmlerde rol aldığı bilinmektedir. Simon Killick, "Gemma Bovery" (2014) ve "Avenue 5" (2020) gibi yapımlarda rol almıştır. Wayne Swann'ın bilinen bir filmografisi bulunmamaktadır. Martin Alcock, Robert Benedetti-Hall ve Reuven Gershon gibi oyuncular da daha az bilinen yapımlarda yer almışlardır. Matt Sterling'in filmografisi hakkında yeterli bilgi bulunmamaktadır. Marc Forde'ün bilinen filmleri arasında "Sister of Mine" (2017) ve "Blood Money" (2017) bulunmaktadır. Susann Carmen Jagodzinska'nın öne çıkan yapımları arasında "Clara" (2008) ve "No Light and No Land Anywhere" (2016) bulunurken, Ned Kelly'nin tanınan bir filmografisi bulunmamaktadır.
Sex Doll konusundan bahsedecek olursak güzel ve yüksek fiyatlı bir eskort olan Virginie'nin (Hafsia Herzi) hikayesini anlatmaktadır. Virginie ailesine karşı emlakçı gibi davranarak gerçek işini gizlemektedir. Rupert (Ash Stymest) Virginie'yi bu karanlık dünyadan kurtarmak istemektedir. Rupert, Virginie'nin patronu tarafından işe alınan ergenlerin aileleri tarafından kiralanmıştır. Film Virginie ve Rupert’in mücadelesini konu edinmektedir.
Sex Doll filmi yorumlarına bakacak olursak genel olarak iyi ve ortalama yorumlar görebiliriz. Film izleyicileri Sex Doll filmi izleyiciler arasında oldukça karışık tepkilere neden olmuş gibi görünüyor. Bazı izleyiciler filmi beğenirken, diğerleri ise hayal kırıklığına uğradığını ifade etmiş. Genel olarak yorumlara bakacak olursak Sex Doll filmindeki oyunculuklar, filmin cinselliği açıkça ele almak yerine, karakterlerin içsel dünyalarına odaklanarak daha derin bir bakış sunması, filmdeki Fransız ve İngilizce dillerinin kullanımını ve bu iki dil arasındaki geçişleri filmin beğenilen noktalarını oluşturuyor. Yavaş ilerleyen hikaye, cinsellik konusundaki beklentileri karşılamaması ve karakterlerin gelişimi ve hikaye akışının yetersiz olması gibi durumlar filmin olumsuz eleştirileri arasında yer almaktadır.
Sex Doll filminin imdb puanı 4.5 olarak kaydedilmiştir. Bu puan, film hakkında genel olarak olumlu ve olumsuz görüşlerin yakın oranda olduğunu gösteriyor.
Sex Doll Patricia Secretos de una Pasión izleyicileri tarafından beğenilen bir Erotik filmdir.
Yüksek kalitede ve kesintisiz bir şekilde Sex Doll filmini izlemek istiyorsanız, size mükemmel bir film izleme deneyimi sunan en yeni filmlerin adresi Filminifullhdizle.com'u ziyaret edin. En iyi film izleme sitelerinden biri olan sitemiz, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle, reklamsız ve kesintisiz bir şekilde film keyfi yaşamanızı sağlar.
Eşsiz sinema deneyimini yaşamanızı sağlamak için özenle hazırlanmış olan sitemizde, Sex Doll benzeri filmleri yüksek çözünürlükte, Full HD 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz. Reklamlardan ve kesintilerden uzak bir şekilde, reklamsız sinemanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. +18 Filmleri paylaşan Filminifullhdizle.com'u ziyaret ederek, sinema tutkunlarına özel olarak sunulan bu benzersiz deneyimi keşfedin ve Sex Doll tarzı filmler ile birbirinden kaliteli Erotik filmlerinin tadını çıkarın.


Resimler 5

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın