148 Görüntülenme
Sıfır Bir izle
6.5 IMDB Puanı

Sıfır Bir izle

(Zero Zone)
Sıfır Bir izle, Sıfır Bir aksiyon ve dram türlerinde öne çıkan 2020 yılı Türk filmidir. Sıfır Bir, Adana'nın karanlık sokaklarından İzmir'in umut dolu başlangıçlarına uzanan bir hikayeyi anlatır. Adanalı çete lideri Savaş (Savaş Satış), Cihat (Onur Akbay) ve Azad (Mehmet Elmas), şiddet dolu geçmişlerini geride bırakma kararı alarak İzmir'e yerleşirler. Burada silahlardan ve suçtan uzak, yeni bir yaşam kurma umuduyla bir oto yıkamacı açarlar. Ancak geçmişin gölgeleri peşlerini bırakmaz.
Küçük bir kız çocuğu olan Melek’in yaşadığı korkunç olayların ardından Savaş ve arkadaşlarına sığınır. Melek'in başına gelenleri öğrenen ekip, onu korumak için harekete geçer. Melek'e tacizde bulunan ve annesinin organlarını alarak onu ölüme terk eden adamların peşine düşen Savaş, Cihat ve Azad, kendilerini yeniden şiddetin ortasında bulur. Üç arkadaş, geçmişlerinden kaçamayacaklarını fark eder, adalet ve intikam için mücadele ederler. Kadri Beran Taşkın'ın yönetmenliğinde çekilen bu film, güçlü oyuncu kadrosu ve çarpıcı anlatımıyla izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunuyor.
Sıfır Bir filminin imdb puanı henüz belirlenmemiştir. Sıfır Bir The Platform 2 izleyicileri tarafından beğenilen bir aksiyon filmidir.
Yüksek kalitede ve kesintisiz bir şekilde Sıfır Bir filmini izlemek istiyorsanız, size mükemmel bir film izleme deneyimi sunan en yeni filmlerin adresi Filminifullhdizle.com'u ziyaret edin. En iyi film izleme sitelerinden biri olan sitemiz, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle, reklamsız ve kesintisiz bir şekilde film keyfi yaşamanızı sağlar.
Eşsiz sinema deneyimini yaşamanızı sağlamak için özenle hazırlanmış olan sitemizde, Sıfır Bir benzeri filmleri yüksek çözünürlükte, Full HD 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz. Reklamlardan ve kesintilerden uzak bir şekilde, reklamsız sinemanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın