Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
34 Görüntülenme
V for Vendetta izle
8.2 IMDB Puanı

V for Vendetta izle

(V for Vendetta)
V for Vendetta aksiyon, dram ve bilim-kurgu türlerinde öne çıkan 2005 yılı Amerika, İngiltere, Almanya ortak yapımı bir distopya filmidir. V for Vendetta’nın yönetmeni James McTeigue'dir. V for Vendetta filminin oyuncuları arasında Hugo Weaving, Natalie Portman, Rupert Graves, Stephen Rea, Stephen Fry, John Hurt, Tim Pigott-Smith, Roger Allam, Ben Miles, Sinéad Cusack, Natasha Wightman, John Standing, Eddie Marsan, Clive Ashborn, Emma Field-Rayner, Ian Burfield, Mark Phoenix, Alister Mazzotti gibi isimler de yer almaktadır. Natalie Portman’ı Siyah Kuğu filmi izleyicileri ve Leon Sevginin Gücü (Léon: The Professional) izleyicileri diğer rollerinden hatırlayacaktır. Natalie Portman V for Vendetta filminde de hikayenin merkezindeki karakterlerden biridir. Hugo Weaving karakterini ise The Matrix izleyicileri Agent Smith rolünden hatırlayacaktır.
V for Vendetta filminin hikayesi Alan Moore'un eserlerinden esinlenerek sinemaya aktarılmıştır. Film totaliter rejimin baskısı altındaki İngiltere'de geçmektedir. V for Vendetta izleyicilerin karşısına bir distopya, bir başkaldırı, ve özgürlük filmi olarak çıkmaktadır. V for Vendetta filminin konusuna gelecek olursak bu distoptik dünyada V, Guy Fawkes kostümüyle maskeli bir figür ortaya çıkar halkı hükümetin zulmüne karşı ayaklanamaya çağırır.
Film, V'nin, toplumu etkilemek için yaptığı çeşitli eylemleri ve Evey Hammond ile olan ilişkisini konu edinmeketedir. V for Vendetta filmi o kadar çok beğenilmiştir ki seyirciler V for Vendetta 2 filmi izleme beklentisi ile devam filmini istemeye başlamıştır. V for Vendetta imdb puanı 8.2 ile ölümsüz filmler arasına girmeyi başarmıştır.
V for Vendetta maskesi ve sözleri ile halkı etkiler ve V for Vendetta filmi izleyicilere bireylerin kendi hükümetlerinden korkmamaları gerektiğini, aksine hükümetlerin halklarından korkması gerektiğini vurgular. Natalie Portman'ın canlandırdığı Evey Hammond karakteri, V ‘nin etkisi ile kendini ve toplumu sorgulamaya ve aydınlanmaya başlar. Karakter film boyunca içsel bir gelişim süreci yaşar.
V for Vendetta filmini, kesintisiz ve reklamsız bir şekilde yüksek çözünürlükte, Full HD 1080p kalitesinde izlemek istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Filminifullhdizle.com en iyi film izleme platformu olarak, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle, film keyfinizi en üst düzeye çıkarırken, reklamlardan ve kesintilerden uzak bir deneyim sunar. V for Vendetta bu platform aracılığıyla izleyerek, benzersiz bir sinema deneyimi yaşayabilir ve filmin tadını kesintisiz bir şekilde çıkarabilirsiniz.
Filminifullhdizle.com'u ziyaret ederek, sinema keyfinizi artırın ve V for Vendetta benzeri filmleri kesintisiz izleyin. İyi seyirler dileriz.

Resimler 4

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın