Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
71 Görüntülenme
Yetişkinler İçin Aşk | Loving Adults (2022) izle
6.5 IMDB Puanı

Yetişkinler İçin Aşk | Loving Adults (2022) izle

(Loving Adults)
Senaryo Anna Ekberg, Anders Rønnow Klarlund, Jacob Weinreich
Yetişkinler İçin Aşk (Loving Adults), +18, suç, dram, gerilim türlerinde öne çıkan 2022 yılı Danimarka yapımı bir filmdir. Yetişkinler İçin Aşk (Loving Adults) filminin yönetmen koltuğunda Barbara Topsøe-Rothenborg bulunuyor. Yetişkinler İçin Aşk (Loving Adults) filminin başrol oyuncuları Dar Salim ve Sonja Richter'dir. Dar Salim, Christian karakterini canlandırırken, Sonja Richter ise Leonora karakterini canlandırmaktadır. Filmin diğer önemli oyuncuları arasında Lars Ranthe, Sus Wilkins ve Mikael Birkkjær gibi yetenekli isimler yer almaktadır.
Yetişkinler İçin Aşk (Loving Adults) filmi ilişkilerin karmaşıklığını ele alırken aynı zamanda aşk, ihanet ve şüphe dolu bir hikayeyi işliyor. Christian ve Leonora, görünüşte başarılı bir çift gibi görünseler de, ortaya çıkan sadakatsizlik sonucunda hayatlarının paramparça olduğunu fark ederler. Sırlar açığa çıktıkça ve gerilim yükseldikçe, Yetişkinler İçin Aşk (Loving Adults) filmi seyirciyi duyguların karanlık derinliklerinde gerilimli bir yolculuğa çıkarıyor.
Sizde bu sürükleyici filmi filminifullhdizle.com kalitesiyle Full HD 1080p çözünürlüğünde, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın