Tek Parça Fragman
33 Görüntülenme
Ay Lav Yu (2010) izle
5.5 IMDB Puanı

Ay Lav Yu (2010) izle

(Ay Lav Yu)
Yönetmen
Senaryo Sermiyan Midyat
Ödüller 3 ödül
Ay Lav Yu 2010 yapımı komedi türünde öne çıkan bir filmdir. Filmin yönetmenliğini ve başrol oyunculuğunu Sermiyan Midyat üstlenmiştir. Diğer oyuncular arasında ise Katie Gill, Steve Guttenberg, Hakan Karsak, Nazlı Tosunoğlu , Erdoğan Tuncel , Nihal Yalçın , Mazlum Çimen , Kadir Tun, Muhammed Akay, Furkan İnci , Serkan Özbilek, Engin Taş gibi isimler yer almaktadır.
Ay Lav Yu filmi Tinne isminde (anlamı: yok) bir köyün sakinlerinin resmi olarak devlet tanınmak ve kimlik hakkı edinmek için verdiği mücadeleyi anlatmaktadır. Sürekli olarak resmi makamalara dilekçe yazsalarda hiç bir şekilde geri dönüş elde edemezler. Bir gün köy muhtarı Yusuf Ağa’nın oğlu İbrahim köye döner. Babası İbrahim’i okuyup memleketine faydalı olsun diye üniversiteye göndermiştir. İbrahim köye Amerikalı sevgili Jessica ile birlikte dönmüştür. Kültürler arası etkileşim adına oldukça güzel sahneler ortaya çıkmış Amerikalı aile ve Kürt aile arasında kültür ve yaşam tarzı farklılıkları oldukça güzel zenginlikler ortaya çıkartmıştır.
FilminiFullHDizle.com'un Full HD 1080p çözünürlüğündeki kalitesiyle, Ay Lav Yu filmini en kaliteli şekilde izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın