Tek Parça Fragman
76 Görüntülenme
Çakallarla Dans 6 izle
5.3 IMDB Puanı

Çakallarla Dans 6 izle

(Çakallarla Dans 6)
Yönetmen
Senaryo Murat Seker, Ali Tanriverdi
Sinema severlerin heyecanla beklediği en sevilen komedi filmlerinden Çakalarla Dans serisinin devam filmi Çakallarla Dans 6 yine seyircisini koltuğuna yapıştıracak, gülmekten gözyaşı dökecekleri çakallık dolu bir film ile karşımıza çıkıyor.
Kozadaso Yunanistanda geçen serinin devam filmi aynı zamanda yurtdışında geçen ilk film olma özelliğini de taşıyor. Çakallarla Dans ekibi bu defa izleyicisine farklı bir coğrafyada bambaşka bir komedi şöleni sunuyor. Serinin tutkulu hayranları tarafından 4 yıldır beklenen Çakallarla Dans filmi bu defa seyircisine adeta kahkaha terapisi sunuyor.
Gerek Senaryonun akıcılığı gerek Sevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Didem Balçin gibi pek çok usta oyuncunun etkileyici performansıyla, kullanılan kaliteli mizah ve esprilerler ile izleyiciye komedi dalında bir başyapıt sunuyor.
Film bu defa kahramanların Yunanistanda yaşadığı macerayı anlatmaktadır. Gizemli bir hazinenin peşinden koşan kahramanlar beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalacak her adımda farklı bir maceraya giren kahramanlarımızın biribirinden eğlenceli ve komik diyalogları sizi gülmekten yaracak.
Herkesin izlemesini tavsiye edeceğimiz bu müthiş filmi filminifullhdizle.com kalitesiyle filmi indirmeden online ve tek parça izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Resimler 3