Fragman Tek Part
790 Görüntülenme
Üç Harfliler: Nazar izle

Üç Harfliler: Nazar izle

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Kemal Kaplanoğlu, Muhteşem Tözüm
Yönetmen
Senaryo Melodi Tözüm
Üç Harfliler: Nazar, korku türünde öne çıkan Melodi Tözüm'ün yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği, 2024 yapımı bir Türk filmidir. Üç Harfliler: Nazar oyuncuları arasında Elçin Atamgüç, Zeliha, Melike Balçik, Batuhan Gülcemal, Gülderen Güler, Hatice Irkin, Elis Sezgin, Berfin Naz Uzar, Alperen Çavdar gibi isimler yer almaktadır. Üç Harfliler: Nazar izleyicilerinin yorumlarına bakılacak olursa oldukça kaliteli bir film sizleri bekliyor.
Üç Harfliler: Nazar ne zaman çıkacak diye merakla bekleyen film severler için 10.04.2024 tarihinde Üç Harfliler: Nazar filmi vizyon tarihi olarak belirlenmiştir. Üç Harfliler: Nazar, filminin fragmanı ve Üç Harfliler: Nazar filminin Full HD versiyonununu filminifullhdizle.com adresinde bulabilirsiniz.
Üç Harfliler: Nazar filminin konusuna gelecek olursak Zeliha, torun sahibi olma isteğiyle üç harflilerle karanlık bir anlaşma yapar. Anlaşma gereği Nazar kadınlığa adım atınca üç harflilere verilecektir. Aradan yıllar geçer ve anne babası bu anlaşmaya uymaz. Üç harfliler ise Nazar’ın yerine anne babasını kurban eder. Zeliha bu ölümün ardından torunu Nazar’ın trajik ölümüyle yüzleşmek zorunda kalır. Derin bir pişmanlık yaşayan Zeliha artık antikam hırsı ve kin ile yaşamaktadır. Bu hırs Zeliha’yı geri dönülemez korkunç olaylarla karşı karşıya bırakacaktır.
Sizde bu korku ve gerilim dolu maceraya ortak olmak için Üç Harfliler: Nazar filmini Full HD 1080p çözünürlüğünde filminifullhdizle.com kalitesiyle reklamsız bir şekilde izleyebilirsiniz. Korku dolu bir yolculuğa hazır olun. İyi seyirler

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın