Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
405 Görüntülenme
Ateşli Oda izle
6.1 IMDB Puanı

Ateşli Oda izle

(Room in Rome)
Yönetmen
Senaryo Julio Rojas, Julio Medem, Katherine Fugate
Ödüller 3 ödül & 7 Adaylık.
Ateşli Oda izle, Ateşli Oda (Room In Rome) filmi 18, erotik, dram, romantik türlerinde öne çıkan 2010 yılı İspanya filmlerinden birisidir. Ateşli Oda filminin yönetmenliğini Julio Medem senaristliğini ise Julio Rojas, Julio Medem ve Katherine Fugate birlikte üstlenmişlerdir. Ateşli Oda oyuncuları arasında Elena Anaya, Natasha Yarovenko, Enrico Lo Verso, Najwa Nimri, Ander Malles, Laura Meizoso gibi isimler yer almaktadır.
Ateşli Oda oyuncularını daha önce rol aldıkları filmler:
Elena Anaya Filmleri: "The Skin I Live In" (2011) - “İçinde Yaşadığım Deri izle “, "Van Helsing" (2004) - "Canavarın Gölgesi", "Wonder Woman 1984" (2020) - "Wonder Woman 1984"
Natasha Yarovenko Filmleri: "Di Di Hollywood" (2010) - "Di Di Hollywood", "Las hijas de Abril" (2017) - "Nisan Kızları", "La mala educación" (2004) - "Kötü Eğitim"
Enrico Lo Verso: "L'ultimo bacio" (2001) - "Son Öpücük", "Malèna" (2000) - "Malena", "The Tiger and the Snow" (2005) - "Kaplan ve Kar"
Najwa Nimri Filmleri: "Los amantes del Círculo Polar" (1998) - "Kutup Çizgisi Aşıkları", "Lucía y el sexo" (2001) - "Lucia ve Seks", "Open Your Eyes" (1997) - “Aç Gözünü
Ander Malles Filmleri: "Bi anai" (1997) - "Birbirine Benziyen Kardeşler", "Goazen" (2010) - "Hadi Gidelim", "Agur Olentzero, agur" (2006) - "Hoşça Kal Olentzero"
Laura Meizoso Filmleri: "El Lobo" (2004) - "Kurt", "Clandestinos" (2007) - "Kaçaklar", "Di Di Hollywood" (2010) - "Di Di Hollywood"
Ateşli Oda konusuna gelecek olursak, film, Alba ve Natasha adlı iki kadının duygusal ve cinsel ilişkilerini bir gece boyunca Roma'daki bir otel odasında yaşadıkları duygusal ve cinsel deneyimlerini anlatan 2010 İspanyol erotik filmidir. Alba adında İspanyol bir kadın ve Natasha adında genç bir Rus kadın, tatillerinin son gecesinde bir otel odasında buluşurlar. İkilinin nasıl tanıştığı belirsizdir. Odada bir araya geldiklerinde, Natasha başlangıçta oldukça isteksizdir ve kendisinin heteroseksüel olduğunu iddia eder. Ancak deneyimli olan Alba, Natasha'nın ön yargılarını yenmesine yardımcı olur. İkili gece boyunca birbirlerine duygusal ve cinsel olarak yakınlaşırlar.
Ateşli Oda filmi yorumlarına bakacak olursak genel olarak oldukça iyi yorumlara sahip bir film olarak karşılıyor film izleyicilerini. Film izleyicileri özellikle Ateşli Oda filmi müziklerini çok beğenmiş, filmin müzikleri Jocelyn Pook tarafından bestelenmiştir. Ateşli Oda müzikleri, filmin duygusal ve romantik atmosferi güçlendirmek için özenle seçilmiştir.
Ateşli Oda filmi Ölüler Vadisi izleyicileri tarafından çok beğenilen filmlerden birisidir. Ateşli Oda fragmanı, filmi oldukça dikkat çekici kılan unsurları öne çıkararak izleyicilere ilgi çekici bir deneyim sunuyor. Bu, izleyicilerin şimdiden Ateşli Oda 2 filmi için büyük bir beklenti içine girmesine neden oluyor.
Ateşli Oda filminin IMDb puanı 5.8 olarak kaydedilmiştir. Bu puan, film hakkında çeşitli görüşlerin olduğunu gösteriyor. Bazı izleyiciler filmi oldukça etkileyici bulurken, diğerleri ise beklentilerini tam olarak karşılayamadıklarını belirtiyor. Ateşli Oda Erotik film izleyicileri tarafından beğenilen bir Erotik filmdir.
Yüksek kalitede ve kesintisiz bir şekilde Ateşli Oda filmini izlemek istiyorsanız, size mükemmel bir film izleme deneyimi sunan en yeni filmlerin adresi Filminifullhdizle.com'u ziyaret edin. En iyi film izleme sitelerinden biri olan sitemiz, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle, reklamsız ve kesintisiz bir şekilde film keyfi yaşamanızı sağlar.
Eşsiz sinema deneyimini yaşamanızı sağlamak için özenle hazırlanmış olan sitemizde, Ateşli Oda benzeri filmleri yüksek çözünürlükte, Full HD 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz. Reklamlardan ve kesintilerden uzak bir şekilde, reklamsız sinemanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. +18 Filmleri paylaşan Filminifullhdizle.com'u ziyaret ederek, sinema tutkunlarına özel olarak sunulan bu benzersiz deneyimi keşfedin ve Ateşli Oda tarzı filmler ile birbirinden kaliteli Erotik filmlerinin tadını çıkarın.

Resimler 18

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın