Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
51 Görüntülenme
Yüksekten Korkmuyorum (2022) izle
5.8 IMDB Puanı

Yüksekten Korkmuyorum (2022) izle

(Jumping from High Places)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 88 dakika
Yüksekten Korkmuyorum (Jumping from High Places , Orijinal adı:Per lanciarsi dalle stelle) dram, komedi ve romantik türlerinde öne çıkan 2022 yılı İtalya yapımı bir filmdir. Yüksekten Korkmuyorum (Jumping from High Places) filmi Andrea Jublin'in yönettiği ve Federica Torchetti, Lorenzo Richelmy ve Cristiano Caccamo'nun başrollerini paylaştığı güzel bir İtalyan draması olarak karşımıza çıkmaktadır. Torchetti, baş karakter Sole'i canlandırırken, Richelmy ve Caccamo da Sole'in hayatındaki önemli rolleri üstlenmektedirler.
Yüksekten Korkmuyorum (Jumping from High Places) filmi  İtalya'nın güney bölgesinde yer alan Puglia'nın mükemmel sahilinde geçmektedir. Kahramanımız Sole’nin içsel sıkıntıları bu güzel şehrin güneşli ve sakin ortamı ile belirgin bir tezat oluşturmaktadır. Sole, genel anksiyete bozukluğuyla mücadele eden bir 20'li yaşlardaki gençtir. Anksiyete sorunu Sole için hayatı yaşanılmaz hale getirmiştir. Sole bir yandan anksiyete sorunu ile mücadele etmeye çalışırken diğer yandan da çok değer verdiği Emma'nın ölümüyle mücadele etmektedir.
Sole bir liste yapar ve bu listedeki her bir hedefi gerçekleştirmeye çalışır. Yol boyunca, yeni arkadaşlar edinir, kendi korkularıyla yüzleşir ve hayatının kontrolünü yeniden ele almaya çalışır.
Yüksekten Korkmuyorum (Jumping from High Places) filmini, en iyi film izleme platformlarından biri olan ve reklamsız film izleme imkanı sunan filminifullhdizle.com üzerinden yüksek kalitede ve Full HD 1080p çözünürlükte izleyebilirsiniz. Filminifullhdizle platformuda Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleriyle sunulan film, izleyicilere eşsiz bir sinema deneyimi yaşatmayı vaat ediyor. Keyifli seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın